• Nowy

Opłatek na tort Chrzest wzór 17

Nr katalogowy:

13,00 zł
Rozmiar
Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM

Jadalny opłatek na tort. Nadruk wykonany atramentem jadalnym, który został opracowany zgodnie z normami dotyczącymi produktów spożywczych, spełnia wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego nr 1333/2008 i został dopuszczony do użytku przez PSS-E, zostało to potwierdzone badaniami wykonanymi przez niezależne akredytowane laboratoria.

Jadalny opłatek na tort

  • Najwyższa jakość grafiki
  • Napis, dedykacja, życzenia -  GRATIS (Czcionkę dobieramy sami, nie przekazujemy projektów akceptacji, gdyż znacznie wydłużałoby to czas realizacji)
  • Grubość opłatka 0,6 mm
  • Papier oraz tusze posiadają niezbędne atesty spożywcze
  • Zdjęcie jest bez smaku i zapachu produkt w całości jadalny
  • Produkt do samodzielnego wycięcia

INSTRUKCJA umieszczenia opłatka na torcie.

-  opłatek przytnij do pożądanego kształtu przy pomocy zwykłych nożyczek. Najlepiej jest zostawić mały margines, na który potem można wycisnąć z kremu słodką ramkę, żeby zasłonić brzeg opłatka;

- tort pokryty kremem lub bitą śmietaną powinien mieć gładką powierzchnię, najlepiej w jasnym kolorze;

- opłatek  lekko dociśnij do powierzchni tortu

- opłatek będzie chłonął wilgoć z tortu i podczas tego procesu może się lekko zmarszczyć. Jeśli jednak cała jego powierzchnia przylega do kremu, wystarczy cierpliwie zaczekać, aż znów się wyrówna (może to potrwać około godziny).

- tort z dekoracją przechowuj w lodówce.

BARDZO WAŻNE: w lodówce nie przykrywaj ani nie zamykaj tortu w pudełku! Powoduje to skraplanie się pary wodnej na dekoracji i rozmycie kolorów!!!

Skład: skrobia ziemniaczana, woda, oliwa z oliwek, maltodekstryna, glikol propylenowy, etanol, glicerol, barwniki: E151, E102, E122

Inpost Poczta Polska Przelewy24 Paczkomaty
16 innych produktów w tej samej kategorii: